چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 | ساعت 12:17

تاریخچه حباب کف توس

شرکت حباب کف توس، در سال 1375 با هدف تولید و صادرات صابون های آرایشی و بهداشتی با برند شکوه فعالیت خود را آغاز نمود. تلاش برای رسیدن به اهداف و چشم انداز شرکت و ایجاد ظرفیتهای جدید در جهت توسعه صادرات و توزیع داخلی همواره از جمله راهبردهای شرکت حباب کف توس بوده و در این راستا شرکت سعی نموده تا با شناخت فرصتها و تهدیدهای پیش روی در هر بخش تولید، توزیع و صادرات به هدف گذاری، برنامه ریزی و تدوین راهبردهای اقدام نماید.


و این امر با افزایش تولید سالانه،‌ ایجاد اشتغال در بخش تولید، رونق اقتصادی و افزایش صادرات و توزیع داخلی همراه بوده است.


تمامی صابون های شکوه منطبق با مشخصات کیفیت بین المللی تولید می گردد و جایگاه ارزنده ای در داخل ایران و خارج از کشور بدست آورده است و توانسته تا مشارکتهای زیادی با برندهای معروف ایجاد نماید.

این شرکت همواره به رضایت مشتری تأکید داشته و سعی نموده با بهبود حس مشارکت و رضایت کارمندان و اقدام موثر بر اساس بازخورد مشتریان به این مهم دست یابد.

شرکت حباب کف توس با بکارگیری دانش پیشرفته و بروز سعی در گسترش محصولات با کیفیت داشته و در این راستا با همکاری واحد R&D توانسته تا برند پونک را نیز در کنار برند شکوه معرفی نماید.
شکوه