یکشنبه 9 بهمن 1401 | ساعت 06:21

تاریخچه حباب کف توس

شركت حباب‌كف‌توس در سال 1376 تأسیس و با هدف توليد انواع محصولات شوينده، آرايشي و بهداشتي، فعاليت خويش را در اولین شهرك صنعتي مشهد آغاز نمود. از آنجائی‌که «صابون»‌ یکی از اصلی‌ترین محصولات شوینده و بهداشتی با قدمتی چندهزار ساله بوده و برای مصارف مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد (شست‌وشوی دست و صورت، استحمام، شستن لباس‌ها)، توليد این محصول، با كيفيتي بين‌المللي، از اهداف اوليه اين شركت تعيين گرديد.
در کنار تقدیم سلامتی و زیبائی به هم‌وطنان عزیز، در زمینه صادرات نیز؛ بازار کشور افغانستان، اولین هدف شرکت حباب‌کف‌توس برای عرضه محصولات معین شد. تحقیقات بازار و بررسی دقیق و علمی اقلیم این همسایه شرقی، منجر به تولید محصولاتی سازگار با آب کشور افغانستان گردید و سهم بزرگی از بازار افغانستان را به این شرکت اختصاص داد.
امروز در شركت حباب‌کف‌توس، حدود 200 نفر از جوانان برومند ایران‌زمین، همگام با تحولات صنعتي و مديريتي، محصولاتي ايراني و فاخر را با برندهاي شكوه، پونک و ... تولید و علاوه بر عرضه در بازار‌ داخل، به كشورهاي افغانستان، ترکمنستان، عراق، تاجیکستان، ازبکستان، قزاقستان، آذربایجان، قرقیزستان، پاکستان و ارمنستان صادر مي‌نمايند.
بازار آفریقا و عمان و بازار بزرگ فدارسیون روسیه از اهداف آتی صادرات محصولات این شرکت بوده و قطعا با اراده کارکنان این شرکت، بزودی شاهد تحقق این اهداف خواهیم بود.
- بزرگترين واحد اختصاصي توليد صابون جامد در كشور (با داشتن چهارخط توليد صابون جامد جمعا با ظرفيت توليد روزانه بيش از يكصدتن)
- بزرگترين صادركننده صابون جامد كشور طي ساليان متمادي (داراي سهم 47 درصدي صادرات صابون جامد كشور)
- کسب عنوان «صادرکننده نمونه» در ده سال متوالی
ما را برای توسعه‌ی تولید و اشتغال، تشویق و ترغیب نموده و به‌سوی بازارهای جدید جهانی سوق می‌دهد.
همواره یادآور می‌شویم و تأکید می‌کنیم که؛ در هنگام استفاده از محصولات شوینده (به‌ویژه صابون)، ماده شوینده به‌طور مستقیم با پوست در تماس بوده و در صورتی که از کیفیت لازم برخوردار نباشد، می‌تواند باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی گردد. به‌همین دلیلِ بسیار مهم، همواره اولویت ما، انتخاب و استفاده از مواد اولیه و فرمولاسیونی است که بتواند از پوست در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت نماید. مهم‌ترین ویژگی که رضایت‌مندی مشتریان شکوه را به‌دنبال داشته، همین موضوع است. مصرف‌کنندگان محصولات ما بارها به ما یادآور شده‌اند که ترکیبات به‌کاررفته در محصولات شکوه، موجب از دست‌رفتن رطوبت پوست، نشده و به مرور زمان، خشکی پوست را به دنبال نداشته است.
شکــوه ... حس باشکوه زیبائی

شکوه