چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 | ساعت 13:11

معرفی واحد ها

 • واحد آزمایشگاه
  واحد آزمایشگاه

  واحد آزمایشگاه

  واحد آزمایشگاه شرکت حباب کف توس وظایفی همچون کنترل حین تولید، کلیه کنترل های مربوط به مواد اولیه و لوازم بسته بندی، محصولات نیمه ساخته و محصولات نهایی را بر عهده دارد.

  کنترل کیفیت مواد اولیه و محصولات براساس دستورالعمل های مراجع معتبر، کنترل شرایط محیطی در کنار آزمایشگاه کنترل حین تولید، عهده دار نظارت بر کلیه قسمت های تولید و بسته بندی به منظور اطمینان از جاری بودن قوانین در کلیه مراحل تولید، از توزین مجدد تا بسته بندی محصول نهایی می باشد.

  بخش مستندات آزمایشگاه نیز کنترل کیفیت روش های استاندارد کاری، دستورالعمل ها و برگه های آنالیز مواد اولیه ، محصولات و اقلام بسته بندی را تهیه و به روز رسانی آنها براساس جدیدترین ویرایش منابع را انجام می دهد.

 • واحد تحقیق و توسعه (R&D)
  واحد تحقیق و توسعه (R&D)

  واحد تحقیق و توسعه (R&D)

  واحد تحقیق و توسعه یا Research and Development که گاهی به صورت مخفف R&D هم مورد اشاره قرار می‌گیرد، بیش از نیم قرن است که به صورت جدی در سازمان‌ها، کسب و کارها و دولت‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.

  شرکت حباب کف توس نیز در جهت کسب نوآوری، بهره وری، کیفیت بالاتر و افزایش سطح استاندارد واحد تحقیق و توسعه را در واحد اداری خود راه اندازی نموده تا بتواند با کسب دانش روز به توان رقابتی خود بی افزاید. واحد تحقیق و توسعه، قلب یک شرکت یا سازمان است و نقش آن تغذیه تکنولوژیکی شرکت در همگامی با روند پیشرفت علم و دانش و خواسته های مدیریت است. می توان واحد تحقیق و توسعه را جستجوگر تکنولوژی و نوآوری در سازمان ها دانست.

 • واحد منابع انسانی
  واحد منابع انسانی

  واحد منابع انسانی

  منابع انسانی در یک سازمان و یا کسب و کار یکی از مهمترین سرمایه های سازمانی محسوب می شوند و در واقع سازمان ها برای دستیابی به اهداف و اجرای استراتژی های خود باید برنامه های مشخصی در زمینه جذب، توسعه و حفظ منابع انسانی داشته باشند. شرکت حباب کف توس با توجه به تلاش در جذب نیروهای متخصص و کارآمد این برنامه ها را در قالب مسئولیت واحد منابع انسانی تعریف و شرح وظایف زیر را برای این واحد تعریف نموده است. انجام تمام فرآیند جذب و استخدام کارمندان، شرح قوانین و مزایای کاری برای کارمندان، آموزش کارمندان، حفاظت از اطلاعات پرسنل و رسیدگی به شکایات پرسنل از وظایف تعریف شده برای واحد منابع انسانی درنظر گرفته شده است.
 • واحد فروش
  واحد فروش

  واحد فروش

  واحد فروش مأموریت دارد تا با شناخت و آگاهی از شرایط محیطی، بازار مطمئن و سودمندی برای شرکت ایجاد نماید و مسیر رشد و توسعه را فراهم کند. هدف واحد بازرگانی مدیریت کلیه اموری است که به شناسایی، نگهداری و توسعه مشتریان سودآور و اعتلای نام و نشان تجاری شرکت می انجامد.

  ارتباط با مشتریان را می توان از دیگر وظایف واحد فروش دانست به دلیل اینکه در این ارتباط می توانند نظرات مشتریان را بطور کامل دریافت نموده و با انتقال نظریات به واحد های ذیربط زمینه لازم برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتری را فراهم نماید.

 • واحد صادرات
  واحد صادرات

  واحد صادرات

  شرکت حباب کف توس با توجه به این نکته که توسعه پایدار اقتصاد کشورها بدون رویکرد صادرات، میسر نخواهد بود. رویکرد صادرات محور را در پیش گرفته است و به خوبی می داند که آنچه امروزه به عنوان یکی از مولفه های اصلی برتری اقتصادی کشورها محسوب می شود، تولید محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی و صادر نمودن آنها به بازارهای جهانی است.

  واحد صادرات حباب کف توس با هدف توسعه فروش و افزایش بازارهای صادراتی به شناخت کامل نقاط قوت و ضعف نمایندگان و خریداران محصولات صادراتی پرداخته است. این واحد به بررسی نحوه حضور در بازارها و چگونگی بهره‌گیری از توان بالقوه آن‌ها جهت توسعه بازارهای هدف صادراتی،‌ رصد شرایط سیاسی، اقتصادی و حقوقی کشورهای مختلف، حضور در نمایشگاه‌های خارجی به منظور معرفی توانمندی‌های صادراتی شرکت و کسب بازارهای جدید و بررسی روش های تبلیغاتی مناسب نیز می پردازد.

 • واحد تامین داخلی
  واحد تامین داخلی

  واحد تامین داخلی

  واحد تأمین شرکت حباب کف توس با کمک طیف متنوع نیروهای جوان، با تجربه، مجموعه ای از بهترین تأمین کنندگان داخلی و خارجی را گرد هم آورده است تا اولین حلقه زنجیر تولید محصول با کیفیت به بهترین شکل ایجاد گردد. یکی از کلیدی‌ترین ماموریت‌های بخش تامین در شرکت، اخذ سفارشات کالا، تامین از طریق انبار و یا اقدام برای خرید می‌باشد. نگاه جامع به این بخش الزام می‌دارد که این بخش بصورت فرآیندهای کاری به هم متصل پیاده‌سازی گردد تا هماهنگی واحدهای مختلف محقق گردد.

  تیم ما با حفظ کیفیت، نوآوری، توسعه و ثبات در تأمین به یاری نیرو های تولید در پشتیبانی و به روز رسانی تجهیزات، مواد اولیه و بسته بندی آمده و در راه افزایش کیفیت محصول از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنند.

 • واحد مالی
  واحد مالی

  واحد مالی

  واحد مالی شرکت حباب کف توس با بهره گیری از نیروهای متخصص و توانمند در عرصه مالی، بمنظور تهیه و ارائه اطلاعات بموقع و دقیق به سهامداران، سرمایه گذاران، حسابرس و بازرس قانونی، بانکها و سایر ذینفعان در تلاش بوده تا شفافیت گزارشات همواره در بالاترین سطح از نظر مطابقت با استانداردهای حسابداری و الزامات قرار داشته باشد.

  این واحد سعی دارد تا با تهیه و ارائه بموقع اطلاعات، سرمایه گذاران بالفعل و بالقوه و سایرذینفعان را در جهت اتخاذ تصمیمات مناسب یاری رساند.

  تهیه و تنظیم دستورالعملها، رویه های مالی بمنظور ایجاد هماهـنگی و انجـام عمـلیات حسابداری در واحد های مختلف بر اساس استانداردهای تعیین شده،‌ تامین مالی، بودجه بندی، ارزیابی پروژه های سرمایه گذاری برای طرح ریزی استراتژیهای بازاریابی قیمـت گذاری محصولات،‌ انجام تجزیه و تحلیل نسبتهای مالی واحدهای مختلف و بررسی گزارشهای مالی و روشن نمودن وضعیت مالی شرکت و ارائه گزارشات همه از وظایف واحد مالی می باشد.

 • واحد تضمین کیفیت
  واحد تضمین کیفیت

  واحد تضمین کیفیت

  تضمین کیفیتQuality assurance ، یا همان QA، نظارت و ارزیابی منظم و برنامه‌ریزی شده جنبه‌های گوناگون یک پروژه یا سیستم که احتمال رعایت حداقل‌های استاندارد کیفیت در فرآیند تولید را به حداکثر می‌رساند.

  از وظایف واحد تضمین کیفیت در شرکت حباب کف توس برنامه ريزی براي انجام به موقع و صحيح آزمايش ها و بازرسی های مورد نياز محصول كه در طرح های كنترل يا ساير مدارك فنی به آن ها اشاره شده است. برنامه ريزی و نظارت بر اجراي دوره ای محصول، ارزيابی كيفيت محصول خروجی. برنامه ريزی و اجرای دوره ای فرآيندهای توليد و ارائه راه كارهای مناسب به توليد جهت كاهش و يا حذف انحرفات در فرآيندها و زمينه سازی و نظارت بر حسن انجام، پایش و اندازه گيری های محصول طبق طرح های كنترل می توان اشاره داشت.